Home Місто Риболови змагатимуться на річці Тетерів, хто більше наловить риби-уклейки, а потім випустять...

Риболови змагатимуться на річці Тетерів, хто більше наловить риби-уклейки, а потім випустять її назад у воду

126

Фестиваль «Осіння уклейка», який проводить Житомирський рибальський клуб ЖРК цього року порадує усіх 13 жовтня. Пройде він на річці Тетерів, у районі спорткомплексу «Динамо». Реєстрація розпочинається о 7 ранку.

Фестиваль проводять з метою популяризації риболовного спорту та підвищення спортивної майстерності.

 До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі , що подали заявку на участь і досягли віку 16 років Участь у фестивалі становить 30грн. з якого формується потім призовий фонд: 1-е місце – 50 % призових + диплом, 2-е місце – 30 % призових + диплом, 3-е місце – 20 % призових + диплом.

Фестиваль проводиться в особистому заліку. Учасники змагань зобов’язані знати і виконувати правила змагань з ловлі риби поплавковою вудкою, дотримуватися правил поведінки на водоймі. Не вживати спиртні напої.

Змагання з ловлі риби поплавковою вудкою проводяться з берега. Берегова лінія ділиться на сектори , кількість яких дорівнює кількості учасників змагання. Ширина секторів 7-10 метрів (залежно від кількості учасників). Максимальна довжина вудки не повинна перевищувати 5 метрів. Ловля тільки з глухим оснащенням без використання котушок.

Спортсмени можуть підготувати будь-яку кількість вудилищ , але одночасно ловити тільки на одне вудилище. Оснащення для лову повинне обов’язково мати поплавець. Дозволяється застосовувати тільки одинарні гачки . Перевантаження поплавця заборонене. Кількість прикормки – не більше 10 літрів на тур.

У залік іде тільки уклейка, інша риба має бути відпущена. Риба до зважування повинна знаходитися в просторих садках (не менше 1 м), розтягнутих на всю довжину протягом усього етапу змагання. Переможцем змагань є учасник з найменшою кількістю балів.

Уся риба після зважування відпускається.

Заявки приймаються до 11 жовтня 2013 року за номером телефону – ( 093 ) 1227557 Тарас.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here