Home Місто Річка Хомора продовжує потерпати від забруднення

Річка Хомора продовжує потерпати від забруднення

121

23 травня в черговий раз до Державної екологічної інспекції у Житомирській області надійшло повідомлення від Баранівської районної державної адміністрації про те, що знову забруднено р. Хомора.

З виїздом на місце, факт забруднення річки був підтверджений: вода була не прозора, з відтінком сірого кольору, мала неприємний запах, а також подекуди на поверхні води спостерігалась мертва риба.

В межах кризового моніторингу, який проводить Державна екологічна інспекція у Житомирській області з 13 травня  та до стабілізації якісного стану поверхневих  вод річок Хомора та Случ, працівниками відділу інструментально лабораторного контролю відібрано проби вод, як на території Житомирської так і Хмельницької області. Проби будуть досліджені протягом п’яти днів. Результатами попередніх аналізів було встановлено, що дійсно річка періодично забруднюється стоками зі сторони Хмельницької області.

Враховуючи той факт, що стоки в річку потрапляють від трьох  Хмельницьких підприємств, Державною екологічною інспекцією України доручено Державній екологічній інспекції у Житомирській області та Державній екологічній інспекції у Хмельницькій області провести їх позапланові перевірки в період з 24 травня по 02 червня.

Прохання до осіб, які мають достовірну інформацію щодо забруднювачів, повідомляти Інспекцію за адресою: м. Житомир, вул. Леха Качинського 12а або за номером телефону (0412) 42-24-38.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here