Home Місто Рівненські активісти не пустили в своє місто автобус, яким керував житомирянин

Рівненські активісти не пустили в своє місто автобус, яким керував житомирянин

159

Ранок середи 19 лютого у Рівному розпочався із страйку – із 7-ої години активісти майдану та жителі міста перекрили рух транспорту на кількох вулицях, що ведуть до центру. Дороги досі не розблоковано. Водіям доводиться розвертатися та їхати в об’їзд.

Про це пише Gazeta.ua

"Пропускаємо лише "швидкі", журналістів та людей в особливих випадках. Сьогодні везли в лікарню чоловіка з інсультом, то його дружина просто ридала. Була ще одна дитина з температурою 39 градусів. Інший мужик їхав у морг забирати тіло – його теж пустили. Хто живе поруч, той лишає машину у дворі і йде по своїх справах пішки. Всіх решта загортаємо назад – ніхто у центр не проїде", – пояснюють молодики, які сидять на лавках, що перегородили проїжджу частину на перехресті вулиць В’ячеслава Чорновола та Степана Бандери. Цим шляхом їдуть великі пасажирські автобуси та маршрутки на автовокзал та в напрямку райцентрів Здолбунів, Острог, Дубно.

Навколо імпровізованих барикад з лавок стоїть понад 200 людей. Такі самі блок-пости розташовані по вулиці Соборній.

"Ти що, не чув? Розвертайся! – кричать у натовпі водію автобусу Київ-Штутгарт. – Вези своїх німців, куди хочеш!"

"Хлопці, та ви що! У мене в салоні наші люди, вони хочуть додому. Я – житомирський, чого ви своїх ображаєте? Ви в Києві не були, не бачили того вогня, а я бачив", – мало не б’є себе у груди сивий водій. Однак за 10 хвилин суперечки він вирішує поступитися протестувальникам і розвертається назад – шукатиме об’їзд.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here