Home Місто Рижук хоче об’єднати усі державні соціальні управління в одному місці

Рижук хоче об\’єднати усі державні соціальні управління в одному місці

84
Голова Житомирської обласної адміністрації Сергій Рижук вважає, що Житомиру потрібен Центр адміністративних послуг, де будуть розмішуватися усі державні управління соціального та комунального спрямування.
 
І невдовзі ця ідея буде втілена в життя. На цьому він наголосив під час відкриття нового офіс-центру «Путятинський», який знаходиться на однойменній площі міста. 
 
«Там, де є успішний бізнес, завжди є бізнес-центр. Якщо є бізнес-центр, то діловим людям не потрібно їздити один до одного через усе місто. Таким чином економиться найдорожче для бізнесмена: час. Це класична формула успіху у всіх цивілізованих державах. Ми візьмемо приклад із бізнесу і перенесемо його в наші державні установи. По всьому Житомиру розкидано установи управління соціального, комунального та інших напрямків і характерів. І це не завжди зручно. Тому ми будемо їх також об’єднувати в одне приміщення. Щоб таким чином держава могла оперативно, швидко і грамотно вирішувати проблеми громадян»,- зазначив очільник області під час відкриття офіс-центру. 
 
Новий офіс-центр європейського зразка відкрили вчора у Житомирі. Для створення сучасних умов праці та відпочинку в офісному центрі «Путятинський» працюють централізоване кондиціювання, цілодобова охорона, відео спостереження, підключення до п’яти провайдерів інтернету, інтернет-клуб, паркінг, два ліфти, кафе та ресторан. Найближчим часом планується відкрити ресторан в зимовому саду на 6-му поверсі офіс-центру, повідомляє прес-служба облдержадміністрації
 
Офіс-центр «Путятинський» має площу до 10 000 кв. м, з яких 7325 кв. м – офісні приміщення, 468 кв. м – два кафе з терасою, 990 кв. м – паркінг на двох рівнях, тощо. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here