Home Місто Рижук співпрацюватиме з «Укрпоштою» заради блага населення

Рижук співпрацюватиме з «Укрпоштою» заради блага населення

76

25 квітня під час спільного засідання колегії облдержадміністрації та регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування голова облдержадміністрації Сергій Рижук і керівник Житомирської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олександр Нечипорук підписали Меморандум про взаємне співробітництво у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг.

Меморандум засвідчує наміри сторін створити для споживачів ефективні механізми доступу до адміністративних послуг, закріпивши прозорість процедури та легкість отримання результату.

Така співпраця забезпечить зменшення інвестиційних витрат органами влади та підвищить рівень обслуговування населення області. Доцільність цього вже підтверджена досвідом поштових адміністрацій країн СНД (Росії, Молдови та Казахстану) і далекого зарубіжжя (Швейцарії, Італії, США).

Голова облдержадміністрації Сергій Рижук, наголошуючи на важливості співробітництва з «Укрпоштою» у зазначеному напрямку, зауважив: «Ефективна взаємодія пошти та влади сприятиме створенню доступних і звучних умов отримання адміністративних послуг фізичними та юридичними особами на всій території області, у тому числі у сільській місцевості, підвищенню інформованості населення про адмінпослуги, оптимізацію видатків державного і місцевих бюджетів на створення мережі доступу, економії особистого часу та транспортних витрат громадян нашої області».

За інформацією прес-служби облдержадміністрації

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here