Home Місто ”Роблю усе для того, щоб Житомирщина стала взірцем української культури”, – хенд-мейд...

\”Роблю усе для того, щоб Житомирщина стала взірцем української культури\”, – хенд-мейд майстриня

189

25 червня у рамках заходів до Дня Конституції України в Житомирі пройшов майстер-клас із виготовлення національної символіки.

Організаторами заходу виступили департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА спільно з обласною мистецько-культурною спілкою народних майстрів «Мистецьке Полісся».

Голова спілки, майстриня народної творчості Анна Івченко поділилася з присутніми секретами виготовлення сучасних патріотичних прикрас. Учасники майстер-класу, серед яких були і дорослі, і діти, власними руками за кілька хвилин виготовили жовто-блакитні прикраси до Дня Конституції України.

«Я все життя займаюся відродженням українських традицій та обрядовості. Прагну до всебічного розвитку поліської культури на нашій рідній землі. Роблю усе для того, щоб Житомирщина стала взірцем української культури через призму історичних надбань та сучасних тенденцій», – розповіла про свою діяльність Анна Івченко.

Вона зазначила, що символіка стала нести глибоке значення, і  сьогоднішній сплеск патріотизму потрібно підтримувати й надалі продовжувати проводити такі заходи, до яких з радістю долучається молодь та діти.

Майстриня виготовляє з тканини не лише національну символіку, але й ляльки-мотанки, обереги, прикраси, виставка яких також пройшла під час майстер-класу. Про це повідомляє прес-центр ОДА.

Усіх присутніх закликали прикрасити одяг виготовленою власноруч українською символікою та прийти на флешмоб «Україна – єдина», який відбудеться 26 червня о 13.00 на майдані імені С. П. Корольова.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here