Home Місто Роботу провокаторів на Євромайдані оцінюють в 200 гривень

Роботу провокаторів на Євромайдані оцінюють в 200 гривень

151

В інтернеті йде масовий набір людей як в допомогу «Евромайдану», так і для створення проблем мітингувальникам. Наприклад, серед оголошень на сайті Slando можна знайти повідомлення про надання безкоштовної юридичної допомоги та ночівлі для учасників «Евромайдана». Але зустрічаються і повідомлення про набір людей спортивної статури для участі в мітингу за гроші.

В одному з оголошень автор шукає людей, готових працювати волонтерами. В обов’язки добровольців входитиме збір речей, продуктів і медикаментів для учасників «Евромайдану».

У розділі юридичних послуг на Slando, один з авторів пропонує безкоштовну допомогу всім мітингувальникам. Він пише: «Якщо ви стали жертвою незаконних дій у період мітингу на Евромайдані – прошу звертатися. Гарантую юридичну підтримку і безкоштовну допомогу в повному обсязі!».

Зустрічаються і пропозиції для заробітку. Так, в одному з оголошень автор шукає «спокійних і врівноважених хлопців спортивної статури». Їм належить працювати на мітингу 2.12.13 , а місце збору біля метро Арсенальна на 12:45. Роботу «спортсменів » оцінюють в 200 гривень.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here