Home Місто Родичів загиблих на території Польщі в роки Другої світової війни шукають на...

Родичів загиблих на території Польщі в роки Другої світової війни шукають на Житомирщині

158
Півтора місяці тому в Польщі було розкрито таємні архіви, де знайдено біографічні відомості про загиблих в 1944-45 роках. Також є інформація про їх захоронення.
 
До  списків внесено імена 5 тисяч українців, з яких близько однієї тисячі – наші земляки. Перші дані про 75 воїнів Великої Вітчизняної надійшли до Житомирщини, передає Житомирська хвиля
 
Місію відшукати родичів взяла на себе Українська Спілка ветеранів Афганістану, повідомив голова Житомирської обласної організації Спілки Павло Ментов.
 
"Дана інформація 70-річної давнини, а тому там подані старі назви райцентрів, населених пунктів, є певні помилки, ми це все зараз уточнюємо. Картки заповнювали самі солдати, там вказані прізвище, ім’я, по-батькові, рік народження, рідні – мати, батько, сестри та брати, звідки пішов на війну. Члени районних організацій Української Спілки ветеранів Афганістану отримали ці всі дані і зараз проводять пошукову роботу"
 

Організатори акції "Забуті імена" у пошуковій справі розраховують на допомогу сільських рад, ЗМІ, церковних общини та ветеранських організацій.

Сподіваються, що до пам’ятної дати 22 червня, ця справа буде завершена. Родичам видадуть фотографії місць поховань загиблих та сертифікати.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here