Головна Місто Родина військового переобладнала нежитлове приміщення під житлове

Родина військового переобладнала нежитлове приміщення під житлове

142
0

Сім’я військовослужбовця, учасника  АТО/ООС Святослава Щербини вже має омріяне житло у Житомирі. 17 років сім‘я в складі чотирьох осіб проживала в гуртожитку Міністерства оборони України.

«Це для нас омріяне житло. Тут не було ні стін, ні газу,  ні води, ні каналізації…. Тут не було ні вікон, ні дверей. Все робилося з нуля……», –  розповідає  Святослав Щербина.

Двокімнатну квартиру житловою площею 30,93 кв. м сім’ї військовослужбовця надано рішенням виконавчого комітету міської ради від 17 липня 2019 року.  Зазначене приміщення  знаходилося  раніше на балансі  ВЖРЕПу №14, не мало комунікацій – водопостачання, каналізації та опалення.  

Військовий власними силами зробив переобладнання нежитлового приміщення під житлове. 30 січня 2019 року члени виконавчого комітету прийняли відповідне рішення і дозволили військовому провести реконструкцію нежитлового приміщення.

Як зазначив  міський голова Сергій Сухомлин,  подібних квартир у Житомирі декілька. Сьогодні в них живуть сім‘ї військових, які найбільше потребували покращення житлових умов. У людей є бажання  «вкладати свої сили» в переобладнання, і міська влада йде тут назустріч.

В свою чергу, військовий висловив вдячність міському голові за допомогу захисникам, що відстоюють незалежність на сході України.

 «Хочу подякувати міському голові за те, що у важку хвилину він приїжджав у зону АТО з подарунками та привітаннями з Житомирщин», – відзначив полковник ЗСУ.

Військовий служить в Збройних Силах України з 1998 року, нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеню, виховує з дружиною двох дітей.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here