Home Місто Родина загиблого у зоні АТО бійця 30-ї бригади отримала державну нагороду

Родина загиблого у зоні АТО бійця 30-ї бригади отримала державну нагороду

196

Загиблому учаснику АТО Півоварчуку Сергію Олександровичу 6 серпня відкрили пам’ятник в його рідному селі Тернівка Новоград-Волинського райну.

Про це повідомляють на сайті РДА.

На відкриття пам’ятника зібралися рідні, близькі, колеги, друзі, односельчани загиблого героя. Вшанувати пам’ять Сергія також прибули перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Кирилюк та військовий комісар Новоград-Волинсько-Червоноармійського ОМВК Сергій Канюка.

Право відкрити меморіальний пам’ятник надали Руслану Кирилюку, хрещеній матері Сергія Багінській Любові, братам Роману, Дмитру та сестрі Іванні.

Після чого Сергій Канюка вручив матері Сергія орден «За мужність» III ступеня, яким полеглого воїна посмертно нагороджено згідно Указу Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року "за особисту мужність і високий професіонализм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі".

Освятив пам’ятник настоятель Свято — Михайлівської церкви Київського патріархату — отець Геннадій.

Допоки ми живі – житиме пам’ять про наших героїв. Тож нехай кожен з нас збереже в своєму серці маленький спогад і наш герой житиме вічно, житиме в наших серцях.

Довідково:

Народився Сергій 24 грудня 1985 р., в с. Тернівка, Новоград-Волинського району, Житомирської області.
Загинув 7 серпня 2014 р. під час бою на 43-му блок-посту в районі села Степанівка (Шахтарський район) Донецької області поблизу міста Сніжне.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here