Home Місто «Ромашка», яку випускають «Житомирські ласощі» небезпечна – вміст трансжирів зашкалює

«Ромашка», яку випускають «Житомирські ласощі» небезпечна – вміст трансжирів зашкалює

227

Учора вся країна  побачила рейтинг на вміст трансжирів в цукерках, де "Житомирські ласощі" посіли перше місце по небезпечності.

У черговому випуску програми споживатських журналістських розслідувань Олексія Душки "Територія обману" (телеканал 1+1) від 16 жовтня, було викрито нещирих виробників цукерок, цитує 0412.in.ua.

Мова йшла про вміст цукерки, якою має бути сирована, і про те, що там взагалі не повинно бути.

Існування трансізомерів – незмінних і зовсім не безпечних складових практично всіх виробів вітчизняної кондитерської промисловості. Вони утворюються в результаті переробки рідких рослинних жирів у тверді при високій температурі. Ось така природа трансізомерів (або, як їх інакше називають, трансжирів), які в середовищі нашого шлунку є накшталт функції парафіну.

Українські виробники цукерок і печива використовують просто слонячі дози небезпечних для здоров’я трансжирів. У цей час Європа, усвідомивши загрозу, вводить обмеження – до 2%.

Олексій Душка провів дослідження на вміст трансжирів, взявши за зразки цукерки "Ромашка" від різних передових вітчизняних кондитерських виробників. Серед зразків була і житомирська "Ромашка" від "ЖЛ".

Якщо по ціновій політикі наші ласощі тримають конкуренцію, то по трансозімерам, як показала експертиза, житомирські ласощі зібрали не лише найбільшу кількість рослинних жирів, а й виявились просто небезпечними.

Виявилось, що в цукерці від "ЖЛ" міститься 32,86 % трансжирів, по суті більше третини виробу займають жири. Такі неочікувані результати стали шокуючими і для самих експертів, і напевно для більшості любителів цих ласощів.

"ЖЛ" вже не вперше має такі "продуктивні" результати досліджень. Житомирський кондитерський виробник вже раніше фігурував в антирейтингу по жирам в вафлях "Артек".

Нагадаємо, що ще в 2008 році Укрметртестстандарт дослідив і продукцію виробників цукерок. Виявилось, що у 60% їхніх улюблених цукерок, зокрема виробництва підприємств “Житомирські ласощі”, КК “Бабаєвський”, “Солодкий світ” та “АВК”, рівень трансизомерів, які утворюються внаслідок переробляння рослинних олій, перевищено у декілька разів. Ці сполуки особливо небезпечні, адже порушують життєдіяльність клітин, підвищують ризик появи серцево-судинних та онкологічних захворювань. Тоді самі виробники звинувачення категорично відкидали, а деякі з них навіть готувались до судових позовів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here