Home Місто Рудик пояснив активістам, чим займаються спецпризначенці, якими керує екс-«беркутівець»

Рудик пояснив активістам, чим займаються спецпризначенці, якими керує екс-«беркутівець»

156

Під час акції біля обласної прокуратури у Житомирі 28 березня активісти поспілкувалися із т.в.о начальника поліції Валерієм Рудиком. Цікавилися у нього, коли відбуватиметься переатестація поліцейських і чому досі продовжують працювати правоохоронці із сумнівною репутацією.

Один із них – Юрій Іванюк, в період Революції Гідності був заступником керівника житомирського «Беркуту», а зараз очолює підрозділ спецпризначення.

Рудик цю інформацію не заперечив, але зауважив, що підрозділ не укомплектований. Там служить 20 осіб, хоча передбачено 120. Каже, що служити в цьому підрозділі ніхто не хоче. Усі вони, за словами начальника поліції, наразі перебувають у північних районах Житомирщини, де борються із копачами бурштину.

Разом з тим, Рудик не вбачає нічого поганого у тому, що в минулому Іванюк мав відношення до «Беркуту» та попросив надавати громадськість конкретні докази чи іншу негативну інфорацію.

Учасники акції відзначили, що на різних масових заходах Іванюк стоїть за спиною Рудика, виконуючи роль його охоронця, але і на це начальник ГУ НП в Житомирській області знайшов пояснення: просто Житомир дуже маленьке місто.

Валерій Рудик розповів, що зараз у поліції 37 рік, коли правоохоронцям повідомляють, що вони більше не будуть служити і не пояснюють причин. Вина цьому – скарги, заяви, дії та акції активістів.

Рудик закликав активістів приєднуватися до переатестації 4 квітня і вже поскаржився, що через скорочення та звільнення, слідчі переванажені роботами і отримують справи понаднормово.

Юлія ДЕМУСЬ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here