Home Місто Рятувальники перевірили пляжі на безпечність

Рятувальники перевірили пляжі на безпечність

114

Працівники обласного управління МНС разом з відповідними службами перевірили готовність рятувальних служб до надзвичайних ситуацій на воді.

На Житомирщині діє 5 спеціалізованих аварійно-рятувальних служб на воді, які у цілодобовому режимі можуть надати невідкладну допомогу.

Сьогодні такий профілактичний рейд рятівники провели у Житомирі на території Гідропарку.

Рятувальники Житомирської міської служби на воді продемонстрували своє обладнання та спорядження, роботу плавзасобів та готовність прийти на допомогу потопаючим. 

Також у поле зору МНСівців потрапили й місця відпочинку, а саме, як вони обладані. Перевірили рятувальники й обізнаність мешканців області у питанні правил безпечної поведінки на воді.

Відпочивальники отримали листівки з правилами безпечного поводження на водних об’єктах та надання першої невідкладної допомоги потерпілим.

За повідомленнм прес-служби МНС області, з початку цього року в області вже зареєстровано 16 випадків загибелі людей на воді, 10 із них сталися у травні.
 
Більшість трагічних випадків пов’язані з необережним поводження людей на водних об’єктах. Всі вони сталися у місцях не пристосованих для купання.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here