Home Місто Рятувальники Житомира попереджають про шквальний вітер

Рятувальники Житомира попереджають про шквальний вітер

132
Протягом 28-29 листопада 2011року на території міста спостерігатиметься нестійка погода та місцями сильний вітер поривами до 15-20 метрів за секунду.
 
Враховуючи небезпеку наслідків поривчатого вітру та з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та подій, отримання травм та завдання шкоди здоров’ю, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради застерігає та попереджає щодо необхідності дотримання правил безпеки під час стихійного лиха, повідомляється на сайті Житомирської міської ради.

Рятувальники радять уникати паніки, діяти свідомо, при необхідності надавати допомогу інвалідам, дітям, людям похилого віку та сусідам.

Не треба користуватися ліфтами, адже електромережу можуть раптово вимкнути.

МНСівці кажуть, що потрібно прибрати з дахів, балконів, лоджій, шаф необхідно предмети, які при падінні можуть травмувати людей. 
 

Якщо лихо застало вас на вулиці, обминайте хиткі будівлі та будинки з хитким дахом, а також уникайте різноманітних споруд підвищеного ризику, мостів, естакад, трубопроводів, ліній електропередач, водойм, потенційно небезпечних промислових об’єктів, дерев та обірваних електропроводів. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here