Home Місто Рятувальники звітують, що рух трасою на Київ вільний

Рятувальники звітують, що рух трасою на Київ вільний

86

На території Житомирської області рух по трасі Київ-Чоп до 68 км ( район с. Ставище Брусилівського району, межа з Київською областю) вільний, заторів автотранспорту на дорогах обласного та державного значення немає, повідомляють у прес-службі МНС.

У той же час у зв‘язку із уповільненим пересування автотранспорту в бік Києва утворився затор із вантажівок у районі села Небилиця Київської області, який в міру накопичення автомобілів наблизився до меж Житомирської області.

Управління ДСНС України у Житомирській області радить населенню та водіям утримуватися від дальніх поїздок. У разі необхідності рух у бік Києва можливо здійснювати через міста Радомишль та Малин Житомирської області по трасі Київ-Ковель (так звана «Варшавська траса»).

Поблизу сіл Гадзинка Житомирського району та Ставище Брусилівського району у цілодобовому режимі продовжують працювати 2 стаціонарних намети для обігріву, харчування та надання першої медичної допомоги водіям та пасажирам автомобілів.

Нагадаємо, що ще учора ввечері в ЗМІ з’явилась інформація, що між Житомиром і Києвом стоїть 70-кілометровий затор. У людей закінчується пальне та харчі.

 


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here