Сапери та міношукачі: у Житомирі дітей вчили мінній безпеці. ВІДЕО

266

Фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій у Житомирській області продовжують активно навчати дітей питанням безпеки під час взаємодії з небезпечними матеріалами та базовим принципам поведінки під час критичних ситуацій.

9 серпня навчання провели для дітей з міського культурно-спортивного центру.

«Сьогодні ми проведемо заняття із змінної та пожежної безпеки. Я розповім дітям, як виглядають міни та навчу їх правилам поводження з міно-вибуховими предметами. Покажу їм, як працюють сапери. Діти зможуть поміряти бронежилет та побачити, як використовують міношукач. В екстремальних умовах, під час війни, діти будуть вже підготовлені та знатимуть, як розпізнавати небезпечні предмети та діяти крок за кроком. Протягом літа нас запрошують майже щодня в кожний табір. Пришкільні табори охопили майже всі школи міста. Також літні табори, що є в місті та області, також охоплені нашими фахівцями», – розповіла Першому житомирському Анастасія Гейзе, фахівчиня Державної служби з надзвичайних ситуацій у Житомирській області.

Окрім інструкцій щодо взаємодії з мінно-вибуховими пристроями, дітям пояснюють основні правила поведінки в інших незвичайних ситуаціях та на місцях підвищеної небезпеки.

«Я дітям розкажу, як проводити евакуацію в доступній для них формі. Які вимоги до укриття, щоб дитина розуміла, що може бути укриттям, а що ні. Як поводитися в натовпі. Далі, правила поведінки на воді, так як діти з батьками часто ходять відпочивати на пляж. Пояснимо, як поводитися при штормовому попередженні (сильному вітру). Звичайно, розкажемо також, як діяти під час пожежі та як викликати підрозділ ДСНС. Зараз діти дуже багато знають. Правильніше сказати, що ми їм нагадуємо», – зазначив Ігор Толкач, керівник психологічної служби Державної служби з надзвичайних ситуацій в Житомирській області.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here