Home Місто Савік Шустер став ”Заслуженим журналістом України”

Савік Шустер став \”Заслуженим журналістом України\”

155
Віктор Янукович підписав указ про присвоєння телеведучому Савіку Шустеру звання "Заслужений журналіст України". Про це повідомляє прес-служба президента.
 
"Примітно, що ще недавно союзники "біло-блакитних" – комуністи – заявляли про намір домогтися закриття шоу Шустера на державному ТБ, оскільки воно, на думку ленінців, розколює країну", – пише Gazeta.ua з посиланням на Новый регион.
 
Цю ідею підтримував і один зі спікерів Партії регіонів депутат Вадим Колесніченко, який заявляв про те, що вже зібрано близько 1 млн підписів за закриття програми Шустера.
 
Політолог Михайло Погребинський вважає, що, граючись у демократію та дозволяючи вихід передач Шустера та Євгена Кисельова за участю опозиції, влада сама знижує свій рейтинг.
 
"Як можна далі терпіти ток-шоу на головних каналах країни? Вони знижують рейтинг влади щотижня. Хорошковський платить Кисельову, а Фірташ Шустеру, вони раз у тиждень за ці бабки відкушують рейтинг Партії регіонів", – заявляв експерт.
 
Політолог припустив, що така ситуація склалася через те, що "недурні люди", що курирують ТБ, зберігають хороші стосунки з опозицією.
 
"Просто їм зовсім не треба, щоб Янукович зміцнив свої позиції", – сказав Погребинський 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here