Home Місто СБУ допитає низку відомих вчених

СБУ допитає низку відомих вчених

91

Весь склад Вченої ради Інституту соціології викликають на допит в СБУ. Про це повідомив заступник директора Інституту соціології Євген Головаха, повідомляє ТСН.

Він також надав копію листа від СБУ, в якому розписаний "розклад" допитів всіх вчених соціологів, серед яких такі відомі люди, як Микола Шульга, Микола Чурилов, Олександр Вишняк та ще півтора десятки найвідоміших соціологів країни.

У листі старшого слідчого 3 відділу 1 управління СБУ пана Дишлюка, зокрема, йдеться, що "явка є обов’язковою. У разі неявки без поважних причин можливий примусовий привід", а при наявності підстав – притягнення до адміністративної або до кримінальної відповідальності.

"Такого ще не було у світовій практиці – викликати на допит всю Вчену раду. Можливо, в сталінські часи вчені ради розстрілювали по ночах, але ось так, викликати на допит в нібито європейській країні у XXI столітті, гадаю, просто неможливо. Хіба що в Північній Кореї. Ця влада упивається своїм всесиллям.

Вона натравлює СБУ на вчених. Чому СБУ? Скажіть, чому не МВС, не прокуратура, чому СБУ? Вони хочуть залякати вчених. Чому цей слідчий з СБУ не прийде та поговорить з вченими? Він хоче насолоджуватися своїм всесиллям та страхом вчених? Я учасник цього руху "1 грудня", сьогодні маю зустріч із іншими та хочу сказати: нас же скоро будуть пакувати пачками. Я на президентських виборах був проти всіх. А сьогодні я розумію, як ми помилилися", – заявив Головаха. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here