Home Місто Сергій Гордійчук отримав відзнаку начальника Генштабу

Сергій Гордійчук отримав відзнаку начальника Генштабу

312

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський 13 серпня нагородив Гордійчука Сергія Георгійовича відзнакою начальника Генерального штабу Збройних сил України «Учасник АТО».

«Сергію, я з гордістю та вдячністю вручаю Вам цю державну нагороду. Ви чесно виконали свій громадянський обов’язок.  Ви  довели, що і в наш час героїзму знайдеться місце. Мирне небо у нас  забезпечене завдяки вам», – сказав Сергій Машковський.

35 – річний Сергій Гордійчук був мобілізований у березні минулого року. З метою виконання бойових завдань був направлений  до зони АТО в Донецьку область. Під час обстрілу з установок залпового вогню  "Град" був важко поранений в ліву руку та грудну клітину. Рука внаслідок поранення ампутована.

Після поранення Сергій Гордійчук проходив лікування в Новоград-Волинському міськрай територіально-медичному об’єднанні, реабілітацію – в  Канаді.

Забезпечений протезом руки українського виробництва.

Як повідомляє прес-служба ОДА, на отримання житла Гордійчук перебуває на квартирному обліку в Колодянській сільській раді.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here