Home Місто Сергій Крикун після важкого поранення виявив бажання знову служити у 30-ій бригаді

Сергій Крикун після важкого поранення виявив бажання знову служити у 30-ій бригаді

152

Сергій Крикун, молодший сержант 30-ї окремої механізованої бригади, родом з Харківщини. У зоні проведення АТО перебував з самого початку, але взимку 2015, під час штурму Вуглегірська, група потрапила в засідку. Тоді Сергій, висадивши всю піхоту з авто, прорвав оборону ворога, і деякий час відбивався, поки не отримав тяжке поранення в ногу.

"Побратими Сергія думали що він загинув після попадання гранати з СПГ та двох снарядів з ворожого танка по його БМП. Весь в крові, без ноги, спочатку непритомний… Коли приїхали забирати поранених з того пекла – він повз, але продовжував відстрілюватись з АК, – розповідають про бійця у 30-ій бригаді.

– В складі своєї роти Сергій пройшов всі найгарячіші точки від самого початку війни. Ніколи не йшов у «відказ». Завжди хоробрий та відчайдушний в боях. Зухвалий по відношенню до ворога. Своїми діями завжди був прикладом для товаришів та бойових побратимів.

В лютому 2015 отримав важке поранення, в результаті чого ампутували одну ногу вище коліна та відсутня частина стопи на іншій. Проте це не зламало дух хлопця. Після протезування він написав лист до Президента України та отримав дозвіл на продовження служби в частині".

За виявлені у захисті державних інтересів особисті мужність і відвагу, зміцнення обороноздатності та безпеки України Указом Президента України від 8 травня 2015 р. Сергія нагороджено медаллю «Захиснику Вітчизни».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here