Головна Місто Сертифікат «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» отримала акушерсько-гінекологічна служба ЦМЛ №1...

Сертифікат «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» отримала акушерсько-гінекологічна служба ЦМЛ №1 в Житомирі

74
0

 У Житомирі 3 липня відбулося вручення сертифікату «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» акушерсько-гінекологічній службі Центральної міської лікарні № 1.

Керівник проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» Юрій Леонов розповів, що проект має на меті забезпечення високого рівня гігієни в лікувальних закладах України, профілактику професійних захворювань медичного персоналу, запобігання поширенню внутрішньолікарняних інфекцій, економію коштів лікувальних закладів.

Також він зазначив, що у Житомирі це – перша міська лікарня, яка отримала відзнаку. Статус «Чистої лікарні» не є безстроковим, у відділеннях рівно за рік відбудуться перевірки представниками Асоціації, і у разі негативних висновків лікарня може бути позбавлена цього звання.

Начальник управління охорони здоров’я Марія Місюрова сказала про те, що відзнака такого рівня є показником відповідальності медичного персоналу  до виконання своїх функціональних обов’язків:

«Отримання статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», є важливою відзнакою не лише для даного лікувального закладу, але й для міста Житомира та області в цілому. Адже саме людям у білих халатах випали честь і обов’язок – зберігати, захищати, підтримувати і повертати безцінний дар – життя. Лікарі, медичні сестри та акушерки закладу розуміють важливість своєї ролі у лікуванні пацієнтів та проведенню пологів і відповідально відносяться до виконання своїх функціональних обов’язків».

В Центральній міській лікарні № 1, успішно пройшли перевірку сім відділень акушерсько – гінекологічної служби: пологове відділення №1, пологове відділення №2, відділення патології вагітних, відділення спільного перебування матері та дитини, гінекологічне відділення, відділення реанімації новонароджених, відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, які отримали відзнаку від незалежної Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» та приєднатися до числа закладів, які мають комплексний підхід в боротьбі з внутрішньо лікарняною інфекцією.

 «Колектив лікарні  щоденно працює над тим, щоб перебування пацієнтів у її відділеннях було безпечним. Це велика планомірна робота кожного дня для всіх співробітників лікарні. Проект «Чиста лікарня  безпечна для пацієнта» безумовно важливий для всієї лікарні, тому що це високий статус відповідності європейським стандартам чистоти та гігієни. Для налагодження системи гігієни установа, згідно рекомендацій фахівця Асоціації «Служба організації інфекційного контролю», закупила безконтактні дозуючі пристрої для дезінфікуючих засобів, рідкого мила та крему, професійні ємності для дезінфекції та сучасні системи для прибирання  Vermop та Mictrale на суму 350,0 тисяч гривень, що були виділенні з міського бюджету», – розповіла Любов Лаптєва, заступник головного лікаря з медсестринства.

Медичні сестри професійно володіють комплексною системою гігієни рук медичного персоналу, дезінфекції та стерилізації виробів медичного призначення – фахівцем Асоціації «СОІК» були проведені тестування щодо їхньої роботи.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here