Home Місто Серце 28-річного житомирянина, який взяв участь у проекті ”Одруження на осліп”, підкорила...

Серце 28-річного житомирянина, який взяв участь у проекті \”Одруження на осліп\”, підкорила цілеспрямована жінка. ВІДЕО

1158

 На "1+1"  вийшов новий випуск реаліті "Одруження наосліп", в якому телеглядачі дізналися, як підкорити справжнього "серцеїда" та знайти пару сильній жінці.

Героєм  випуску став 28-річний красень Валентин з Житомира. Активний та впевнений в собі хлопець пишається своїми досягненнями в романтичній сфері, проте запевняє, що втомився від легковажних стосунків. Він мріє зустріти старшу за себе жінку, з якою зможе створити щасливу родину.

Психологи і ведучі проекту Олена Любченко і Єгор Тополов на основі психологічної і емоційно-сексуальної сумісності обрали для Валентина дівчину, з якою він у рамках програми одружився наосліп.

Під вінець з Валентином пішла цілеспрямована і темпераментна Соломія, яка змалечку звикла самостійно заробляти та утримувати себе. Соломія шукає сильного чоловіка, який буде підтримувати та оберігати її, проте сильний характер часто заважає дівчині проявити власну жіночність.

На пару чекали випробування, у яких доводили   готовність змінюватися заради стосунків. Валентин приготував для дівчини справжні сюрпризи. Так, вже на першому побаченні хлопець подарував Соломії атрибут для романтичних ігор. Проте найбільш неприємний сюрприз очікував на неї у соціальних мережах. Як виявилось, Валентин підтримує романтичні стосунки з іншими дівчатами.

"Для Валентина зазвичай стосунки тривають доти, доки триває пристрасть, а потім він втрачає людину. Він не отримував достатньо материнської любові в дитинстві, тому компенсує це, підкорюючи жіночі серця, намагається довести собі, що його люблять, що він потрібен", – говорить Олена Любченко. 

Читайте також: Успішна в минулому модель із Житомира стала учасницею телепроекту "Від пацанки до панянки". ВІДЕО

Для Соломії справжнім випробуванням стала роль ніжної та жіночної дружини, яка віддає віжки управління родиною у сильні чоловічі руки.

"Щоб побудувати стосунки з сильним чоловіком, про якого вона мріє, Соломії необхідно навчитися стримувати свій лідерський дух та дати можливість чоловікові приймати рішення", – коментує Єгор Тополов.

Як завоювати справжнього "серцеїда" та як побудувати стосунки сильній жінці, дивіться  у відео.

Читайте також: 16-річна учасниця телешоу "МастерШеф" мріє відкрити у Житомирі власний ресторан

Після завершення проекту пара вирішила залишити обручки і продовжувати стосунки. Хоча вони і живуть у різних містах, але намагаються бачитися якомога частіше.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here