Home Місто Ще 13 країн відкрили свої кордони для українців

Ще 13 країн відкрили свої кордони для українців

242
0

Кордони для громадян України вже відкрили Болгарія, Словенія, ОАЕ, Ірландія, Мальдіви, Антигуа і Барбуда, Еквадор, Ямайка, Камбоджа, Коморські острови, Пакистан, Пуерто-Ріко.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявляє, що наразі для українців кордони відкрили 39 країн світу.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Кулеба сказав під час онлайн-брифінгу.

Він нагадав, що минулого тижня українці могли відвідувати 26 країн, котрі є відкритими чи відносно відкритими для подорожей українців.

"Станом на зараз таких країн вже 39, тобто у нас відбулося збільшення. Я хочу наголосити, що не у кожному випадку йдеться про абсолютно вільний в’їзд. Потрібно дотримуватися певних правил, відповідно керуватися рішеннями органів влади цих країн, і тому я прошу уважно перед виїздом перевіряти інформацію про умови в’їзду, яка розміщена на карті (інтерактивна онлайн-карта подорожей світом для українців на час поширення пандемії коронавірусної інфекції COVID-19", – сказав Кулеба.

Читайте також: Відпочинок не відміняється: 5 курортних країн відкрили свої кордони для українців

За тиждень ще 13 країн відкрилися для українців.

Серед них – Болгарія, Словенія, ОАЕ, Ірландія, Мальдіви, Антигуа і Барбуда, Еквадор, Ямайка, Камбоджа, Коморські острови, Пакистан, Пуерто-Ріко. Він повторив, що в’їхати у ці країни можна за умови дотримання певних правил.

Раніше кордони для українців відкрили Туреччина, Сербія, Албанія, Північна Македонія, Чорногорія, Білорусь, Велика Британія, США, Мексика, Єгипет, Туніс, Республіка Корея, Ірак, Іран, Афганістан, Південний Судан, Ефіопія, Сомалі, Кенія, Замбія, Танзанія, Бурунді, Сейшельські острови, Багамські острови і Ліван.

 

Previous articleПід Житомиром затримали повну фуру з лісом без документів
Next articleЖитомиряни стали першими на змішаних естафетах з триатлону на чемпіонаті України

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here