Home Місто Ще один ”журналістський ліс” з’явився на Житомирщині

Ще один \”журналістський ліс\” з\’явився на Житомирщині

228
Журналісти Житомирщини висадили на землях колишнього військового полігону у Новоград-Волинському районі нову ділянку лісу. Це вже третій за рахунком "журналістський ліс", який був висаджений представниками ЗМІ на Житомирщині. 
 
Журналісти попрацювали добре, сосною і модриною засадили майже 2 гектари. Більшість учасників акції вже не вперше брали участь в подібних заходах, передає Житомирська хвиля.
 
Серед тих, тих, хто впорався із завданням найшвидше, визначили трійку призерів, але без пам’ятних подарунків не залишився жоден учасник.
 
Територія полігону майже у 860 гектарів, на який садили ліс, була передана у 2006 році і на сьогодні майже на 90 відсотків заліснена, розповів головний лісничий Новоград-Волинського досвідного лісомисливського господарства Георгій Юзвінський. Лісівники сподіваються завершити ці роботи наступного року. 
 
Посаджені деревця офіційно стануть лісом років за 5-6. Впродовж цього часу за ними ретельно доглядатимуть. До участі в цьому процесі запрошують і журналістів, аби до кінця відчути нюанси лісівничої справи.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here