Головна Місто Що робити житомирським водіям, якщо ДІЯ не працює

Що робити житомирським водіям, якщо ДІЯ не працює

168
0

Результат пошуку зображень за запитом дія

Електронні посвідчення водія нещодавно стали доступними для українських водіїв.

Регіональний сервісний центр МВС в Житомирській області надає рекомендації, як діяти, якщо зіткнулися з проблемою відображення актуальних особистих даних в електронному посвідченні водія.

Онлайн-сервіс Міністерства внутрішніх справ “Електронний кабінет водія” запровадив послугу уточнення даних, що дозволяє провести верифікацію цих документів.

Сервіс дозволяє громадянам подати заяву про коригування неточностей у реєстрах МВС та оперативно доповнити наявну в них інформацію.

Отже, якщо у вас виникла проблема з е-правами чи е-свідоцтвом в застосунку «Дія», вам необхідно авторизуватися в електронному кабінеті водія та скористатися послугою уточнення даних.

Алгоритм дій:

• перейти із застосунку «Дія» в електронний кабінет водія, авторизуватися;

• заповнити всі поля необхідними даними (автоматично заповнюються наявні у базі дані, в які можна внести виправлення);

• завантажити файл із зображенням обох сторін документу у форматі .jpg;

• надіслати електронну заяву до сервісного центру МВС для обробки.

Працівники сервісних центрів МВС опрацьовують отримані електронні заяви та вносять зміни до Єдиного державного реєстру транспортних засобів МВС. У випадку виявлення додаткових неточностей або відсутності фотографії громадянина, його запросять особисто звернутися до будь-якого сервісного центру МВС.

Внесені до Єдиного державного реєстру транспортних засобів МВС дані автоматично оновляться та будуть відображені в електронному кабінеті водія та застосунку «Дія».

Запровадження такого сервісу дозволить підвищити якість даних у Єдиному державному реєстрі транспортних засобів МВС. У подальшому завдяки цьому більше громадян зможуть отримувати адміністративні послуги онлайн, заощадити свої час і сили.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here