Home Місто Школяри безкоштовно їздитимуть у транспорті на День захисту дітей

Школяри безкоштовно їздитимуть у транспорті на День захисту дітей

95
1 червня для дітей шкільного віку, які будуть їхати до міського парку, проїзд у трамваях та тролейбусах, а також маршрутках №23 та №25 з 9.00 до 16.00 год. буде безкоштовний.
 
Саме в цей час у парку відпочинку ім. Гагаріна проходитиме загальноміське свято «Країна дитинства – країна мрій», повідомляє прес-служба міської ради.
 
1 червня у парку відбудеться свято для дітей та їх батьків: гала-концерт на літній естраді «Ракушка», концертна програма на літньому концертному майданчику (біля «Арки»).
 
На майданчиках, алеях, біля альтанок проводитимуться різноманітні конкурси, ігри, забави, майстер-класи для маленьких житомирян.  Творчі дитячі проекти за участю різних громадських організацій теж проводитимуться у парку.
 
Вже зараз проходить благодійна акція «Посміхнись сонячному дню»: у парку біля квиткових кас розміщені благодійні «Сонячні скриньки». Кожен бажаючий може придбати квитки на атракціони та опустити їх в скриньку. Ці квитки будуть роздані дітям соціально незахищених категорій. 
 
Традиційно 1 червня пройде благодійна загальноміська акція «Не залишайся байдужим» по збору канцтоварів, ігр, іграшок для організації дозвілля дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні у медичних закладах міста. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here