Home Місто Школярі Коростеня привітали житомирських десантників з Великоднем. ФОТО

Школярі Коростеня привітали житомирських десантників з Великоднем. ФОТО

112

Напередодні Великодня до 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України з вітаннями приїхали школярі міста Коростень. Протягом тижня учні Коростеньких шкіл брали участь у благодійній акції, яку було організовано Благодійним фондом Олени Тищенко по прикрашанню Великодньої паски.

Дітлахам було запропоновано оздобити паски за власним бажанням. Кожна дитина власноручно обирала дві паски: одну з яких було передано на благодійність, а іншу залишала собі на свято. Близько сотні пасок діти передали десантникам бригади.

Художній колективів Коростенської загальноосвітньої школи вирішив доповнити смачні подарунки ще й пісенними вітаннями, підготувавши для житомирських десантників невеличку концертну програму. Кожен військовослужбовець отримав смачну, оздоблену дитячими руками, паску та вітальну листівку. А військовослужбовцям, які зараз знаходяться в районі проведення антитерористичної операції, організаторами вітального візиту було передано близько 30 пакунків із солодощами.

В свою чергу воїни-десантники влаштували дітям екскурсію військовою частиною. Учні мали змогу відвідати повітрянодесантний комплекс, де на макеті повітряного судна мали можливість уявно здійснити стрибок з парашутом. Також підліткам було представлено новітні зразки військової техніки,  які є на озброєнні у військової частини. А на завершення екскурсії , маленьким гостям було запропоновано відвідати музей Високомобільних десантних військ, який розташований на території військової частини.

На згадку про візит до 95 окремої десантно-штурмової бригади благодійному фонду Олени Тищенко та дитячому колективу Коростенської загальноосвітньої школи військовослужбовці подарували прапор з підписами та побажаннями миру й здоров’я кожному маленькому патріоту.

 

Прес-служба 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗС України

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here