Home Місто Сільським дорогам в Житомирській області дадуть шанс на життя

Сільським дорогам в Житомирській області дадуть шанс на життя

212

На будівництво доріг у сільських населених пунктах Житомирщини буде спрямовано в чотири рази більше коштів.

Про це повідомив голова облдержадміністрації Сергій Рижук 24 жовтня, спілкуючись із представниками регіональних ЗМІ перед початком урочистостей до Дня дорожника.

Будівництво автодоріг у сільській місцевості керівник області вважає економічно вигідним і необхідним проектом. Таким чином, розвиватимуться сільські населені пункти, що на сьогодні є одним із пріоритетних напрямків державної політики.

«Згідно з дорученням Президента України Віктора Януковича, Уряд ухвалив рішення щодо передачі на баланс місцевої влади доріг місцевого значення разом із фінансуванням (прим. – на Житомирщині протяжність автомобільних доріг місцевого значення становить 6,3 тис. км), – пояснив очільник області журналістам. – Наступного року на будівництво доріг у сільських населених пунктах буде спрямовано в чотири рази більше коштів, ніж зазвичай».

Збільшення фінансування будівництва автодоріг передбачене Комплексною Програмою розвитку дорожнього руху та його безпеки по Житомирській області на 2013–2015 роки, яка була затверджена 19 вересня під час 16-ї сесії обласної ради. При цьому заступник голови обласної ради Михайло Чигир зауважив, що за стан цих доріг тепер відповідатиме влада області, районів і сільські громади.

За матеріалами прес-служби облдержадміністрації


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here