Головна Місто Сім’ї Житомирщини при народженні першої дитини отримають майже 25 тис. гривень

Сім\’ї Житомирщини при народженні першої дитини отримають майже 25 тис. гривень

139
0

Кабінет Міністрів України своєю постановою вніс зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми. Проект відповідного акта представив на засіданні Уряду Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

Документом передбачено збільшення розміру допомоги при народженні дитини, яка народилася після 8 квітня 2011 року (набрання чинності Закону України „Про внесення зміни до Закону України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми” щодо виплати допомоги при народженні дитини”).

Зокрема, розмір допомоги  на першу дитину дорівнює сумі, кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму (з 9 квітня – 24 960 грн. та до  кінця року збільшиться до  26 100 грн.); на другу дитину –  сумі, кратній 60 розмірам прожиткового мінімуму (з 9 квітня – 49 920 грн. та до кінця року збільшиться до 52 200 грн.);  на третю і кожну наступну – сумі, кратній 120 розмірам прожиткового мінімуму (з 9 квітня – 99 840 грн. та до кінця року збільшиться до 104 400 грн.).

Виплата допомоги здійснюватиметься одноразово у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму при народженні дитини. Решта суми допомоги виплачуватиметься на першу дитину протягом наступних 24 місяців, на другу дитину – 48 місяців, на третю і кожну наступну дитину – 72 місяців. Дана інформація розміщена на сайті управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації. 

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here