Home Місто Скандал навколо знесеного МАФу на Старому Бульварі ніяк не завершиться. ВІДЕО

Скандал навколо знесеного МАФу на Старому Бульварі ніяк не завершиться. ВІДЕО

127

 Градус напруженості навколо славнозвісного МАФу на Старому Бульварі, 15 зростає . Так, на сесії міської ради, яка відбулася 24 лютого, власник вже демонтованого об’єкту, заявив про те, що він став «жертвою» влади і її каральної акції. Відповідно, знесення його споруди було незаконне та вибіркове.

Роман Кучер, приватний підприємець: «Сьогодні, хочу вам шановні депутати довести до інформації, що я сам став жертвою нової старої влади та їх каральних дій по відношенню до мене. Мій об’єкт знаходиться на бульварі Старому, 15. Вибачте, прошу зауважити – знаходився. Його знищили завдяки порушенню законів Конституції. В день зносу, а це 19 лютого, в 13,30 було терміново скликано виконком міської ради, на якому за 2 хвилини було прийняте рішення, щоб знести мій об’єкт» .

На захист підприємця одразу виступила депутат міської ради Любов Цимбалюк, яка заявила, що дійсно, дії влади були не правомірні. Також, вона зауважила, що це стосується не тільки підприємця Кучера, а взагалі, всього малого бізнесу міста, який постійно зазнає утисків з боку чинної влади.

Любов Цимбалюк, депутат міської ради: «Є закон, і ніхто нікому не дозволить його порушити. А в даному випадку, я стверджую, що ви порушили закон щодо даного підприємця. Я його тут бачу перший раз, і я його не знаю. Але я знаю, як сьогодні проводяться акції щодо рекламних агентств, які також підприємці, і це також ті, хто сплачують податки».

У свою чергу, міський голова Сергій Сухомлин, нагадав Любові Цимбалюк про те, що рішення про знесення даного МАФу було погоджено на виконкомі ще минулого року та мало її підпис, як в. о. мера на той час.

Сергій Сухомлин, голова міської ради: «Любов Володимирівна, я хочу вам нагадати, що рішення по знесенню цього МАФу приймалося у минулому році, на виконкомі який ви проводили. І тоді ви підписали рішення виконкому, підтримали його разом з усіма, а сьогодні захищаєте підприємців».

Підтримав демонтаж незаконно встановленого МАФу на бульварі  і Юрій Мойсеєв, депутат  міської ради. За його словами, ті пивні намети, які займали досить не маленьку площу та знаходились у парку відпочинку, не були, м’яко кажучи, окрасою міста. Що ж до так званої «вибірковості» при знесенні об’єктів, то це також не відповідає дійсності.

Юрій Мойсеєв, депутат міської ради: «Вибачте, не потрібно робити смітник з міста Житомира. Підтримувати бізнес – так, згоден. Але закон має бути один для всіх. Стояв МАФ більше 10 років на цій території. Не документів, нічого… Подивіться, що там було коли його зносили – там криси бігали. І ви вважаєте, що людина, яка постійно говорила про дитяче кафе, а зробила шашличну та «Чернігівське», це є прикрасою міста Житомира?   І не потрібно говорити, що це один випадок. Сьогодні ведеться системна робота по прибиранню незаконних тимчасових споруд у місті. І так буде далі». 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here