Home Місто Сквер на Шелушкова-Котовського упорядкували та висадили дерева

Сквер на Шелушкова-Котовського упорядкували та висадили дерева

95

У Житомирі, за словами міського голови Володимира Дебоя, активно відроджують сквери у дворах житлових будинків. Один із них – на перехресті вулиць Котовського-Шелушкова почали облаштовувати 19 квітня.

Наразі там висадили 15 молодих дерев – березу та горобину. Крім того, викорчовують пеньки старих дерев, які були зрізані раніше.

Планується, що невдовзі також встановлять кілька лавок, спеціально замовлять урни для сміття та вирішать питання із освітленням території. Поки замітають доріжки, загрібають та вивозять листя і сміття.

Мешканці будинку до прибирання та озеленення скверу не приєдналися та й новину про те, що у скверику встановлять лавки сприйняли по-різному. Дехто зрадів, що тепер можна буде гуляючи з дітьми посидіти на лавках, для інших же – це зайвий шум під вікнами, адже не виключено, що влітку тут засідатимуть галасливі компанії.

В контексті цього мер розповів про ще один пункт програми «Безпевне місто», згідно з яким по місту можуть зявитися камери відео-спостереження. Вони будуть призначені не для стеження за житомирянами, а для того, щоб слідкувати за порядком і одразу визначати особу правопорушників. Проте така новація буде впроваджена лише спільно із відповідними правоохоронними органами.

Юлія ДЕМУСЬ


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here