Home Місто Сьогодні можна побачити сонячне затемнення

Сьогодні можна побачити сонячне затемнення

444
0

У неділю, 21 червня, у день літнього сонцестояння очікується кільцеве Сонячне затемнення.

В Україні затемнення буде видно частково о 9:40 за Київським часом.

Кільцеве затемнення Сонця – це астрономічне явище, яке відбувається, коли Місяць перебуває між Сонцем і Землею, затьмарює собою зірку, але кутові розміри Сонця залишаються більшими, ніж кутові розміри Місяця. Це явище має свої особливості та може впливати на людей. Про це повідомляє Science Alert.

Його можна буде побачити в небі над Центральною Африкою, в Південно-Східній Європі, північній Австралії, Саудівської Аравії, Індії, на півдні Китаю і над Тихим Океаном.

Тривалість повної фази Сонячного затемнення становитиме близько 38 секунд. У цей час Земля, Місяць і Сонце вишикуються в один ряд, і природний земний супутник затьмарить більшу частину зірки.

Через це буде видно тільки крайні лінії Сонця, які і сформують те саме "вогняне кільце". Найкраще затемнення побачать жителі Північної Індії — там Місяць закриє 99,4% Сонця. Українці зможуть побачити лише сонячну напівтінь.

Астрологи кажуть, що затемнення 21 червня – унікальне. Це явище може позитивно вплинути на самопочуття, думки, поведінку людей та їхні відносини.

На думку астрологів, затемнення Сонця 21 червня несе позитивні зміни. Експерти рекомендують в цей день проявляти активність, але варто розраховувати тільки на себе та інтуїцію. Якщо з’явилися проблеми, астрологи радять звернутися до свого досвіду, який допоможе вирішити проблемні питання.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here