Home Місто Сьогодні у Житомирі виступить Оркестр військово-повітряних сил США

Сьогодні у Житомирі виступить Оркестр військово-повітряних сил США

97

Сьогодні, 16 жовтня, відбудеться концерт Оркестру військово-повітряних сил США в Європі (далі – The USAFE Band) спільно з Національним президентським оркестром в рамках The USAFE Band Tour of Ukraine 2018. Окрім яскравого музичного дійства пройде концерт-клас для студентів та викладачів Житомирського музичного училища ім. В. Косенка та Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка.

Місце проведення заходів – Житомирська обласна філармонія ім. С. Ріхтера (вул. Пушкінська, 26).

Програма:

16:00 год. – концерт-клас для студентів та викладачів Житомирського музичного училища ім. В. Косенка та Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка.

16:30 год. – прес-конференція за участі The USAFE Band та заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації Ярослава Лагути.

18:00 год. – спільний проект The USAFE Band з Національним президентським оркестром.

Довідково. The USAFE Band Tour of Ukraine 2018 – це серія культурних подій, що продовжують святкування дипломатичного партнерства Сполучених Штатів Америки та України. Цього року Оркестр військово-повітряних сил США в Європі бере участь у спільних військових навчаннях Clear Sky 18, дає урочистий концерт на честь Дня захисника України у Львові і готує особливе музичне послання для фінального концерту туру в Українському Домі у Києві.

Зі сцени прозвучать знакові твори засновника The USAFE Band Гленна Міллера, на глядачів чекають переосмислення американської музичної спадщини, сучасний нью-йоркський джаз і нові прочитання українських творів. Міжнародний діалог підтримують Національний президентський оркестр України, Камерний оркестр Львівської національної опери і Київський камерний оркестр Національної філармонії України.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here