Home Місто Сьогодні відзначається всесвітній день прав споживачів

Сьогодні відзначається всесвітній день прав споживачів

115
Державний контроль за дотриманням чинного законодавства щодо захисту прав споживачів на території Житомирської області здійснює обласна інспекція, яка стала правонаступником Управління.
 
Впродовж минулого року на Житомирщині здійснено сотні перевірок підприємств торгівлі, громадського харчування та надання послуг, під час яких виявлено тисячі порушень прав споживачів. Серед найбільш поширених – виробництво та реалізація товарів, які не відповідають нормативним документам, обман покупців та замовників, продаж товарів без відповідних документів, передає Житомирська хвиля.

Начальник відділу обласної інспекції з захисту прав споживачів Людмила Фоменко каже, що найбільша проблема  – низький рівень знань споживачами своїх прав, відсутність розрахункових документів при купівлі товару, формальне ставлення при укладанні договорів про надання чи отримання послуг. 
 

Щоб захистити себе у подальшому від недобросовісних підприємців, керівництво інспекції у справах захисту прав споживачів вкотре радить замовникам всі стосунки з виконавцями робіт оформляти документально. Лише тоді фахівці Управління зможуть захистити споживачів від шахрайства. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here