Home Місто Солдатських матерів вшанували військові Житомира

Солдатських матерів вшанували військові Житомира

222
З нагоди Дня солдатської матері у Житомирському військовому інституті імені С.П. Корольова Національного авіаційного університету відбулися урочисті збори.
 
До навчального закладу завітали матері курсантів та солдатів, які навчаються та проходять службу в славетному виші, а також представники громадських організацій та керівництво місцевих органів влади, повідомляє прес-служба Міноборони України.
 
"Ми зібрались у цьому залі, щоб вшанувати жінку-матір, яка формує і виховує майбутніх захисників Вітчизни. Хоча це свято досить молоде, але ми бачимо, що воно стає справді улюбленим, шанованим і очікуваним", – наголосив начальник Житомирського військового інституту полковник Юрій Даник.
 
Завершилися урочистості святковим концертом, який підготували курсанти та студенти ЖВІ імені С.П. Корольова. Після концерту гості відвідали Народний музей Бойової слави інституту.
 
Ще до свята у Житомирському військовому інституті відбувся конкурс на кращий твір на тему: “Найдорожча людина у світі – мама”.

9 науково-педагогічних працівників, курсантів та студентів, які стали переможцями конкурсу, керівництво заохотило цінними подарунками. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here