Home Місто Сьома громада на Житомирщині переходить із МП до Православної Церкви України

Сьома громада на Житомирщині переходить із МП до Православної Церкви України

351

Ще одна громада Житомирщини – у с. Давидівка Хорошівського району – вирішила приєднатись до єдиної української церкви. Це вже 7-а релігійна громада області, в якій жителі провели збори та прийняли рішення приєднатись до Православної церкви України.

Про це повідомила голова Хорошівської РДА Галина Ширченко.

За її словами сьогодні, 24 січня, жителі-прихожани церкви у с. Давидівка зібрались на збори, під час яких більшістю голосів прийняли рішення про перехід із УПЦ Московського Патріархату до єдиної ПЦУ. Таке рішення громади підтримав і настоятель Свято-Параскевської церкви Отець Миколи. Це перша громада у Хорошіському районі, яка заявила про бажання перейти до ПЦУ. Наразі триває оформлення протоколу зборів.

Нагадаємо, що у 6 громадах Житомирщини жителі провели збори та вирішили перейти до ПЦУ. Усі протоколи підкріплені підписами прихожан церков, які добровільно заявили про перехід із УПЦ Московського патріархату. А Президент України Петро Порошенко гарантує захист кожній парафії, яка прийме рішення приєднатись до Православної Церкви України.

Громада у с. Ворсівка Малинського району, яка першою заявила про перехід із УПЦ МП, релігійна громада с, вже офіційно приєдналась до Православної церкви України та перереєструвала статут.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here