Головна Місто Сотню годівниць для птахів відправили до Києва лісники з Житомирщини

Сотню годівниць для птахів відправили до Києва лісники з Житомирщини

257
0

Такий подарунок для столичних пернатих зробили лісівники області. В такий спосіб вони долучилися до ініційованої Держлісагентством України акції «Нагодуй птахів узимку». 

Впродовж двох тижнів разом з вихованцями шкільних лісництв вони майстрували пташині їдальні, вкладаючи у цю справу всю душу.

Про це повідомляє Прес-служба Житомирського ОУЛМГ

«Лісівник у своїй щоденній роботі працює виключно на майбутнє, – резюмує начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господартава Віктор Сахнюк. – Тож крім вирощування лісів маємо виховувати і тих, хто за ними після нас доглядатиме. Сама підгодівля птахів – справа нібито й не зовсім для дорослих, але вчити підростаюче покоління піклуватися про братів менших, а відтак і дбати про навколишнє средовище – це відповідальність кожного, до якої професії ти б не належав.»

Найближчим часом годівнички від лісівників Житомирщини будуть розвішані не лише в столичних парках та скверах, а й на території нашої області – на подвірях шкіл та садочків, біля адмінбудівель, в міських місцях відпочинку.

Їдальні для пернатих виготовлені з дотриманням усіх необхідних норм, – запевняють лісівники, – барвники та лаки використані без шкідливих запахів, тож птахам у них буде комфортно.

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here