Home Місто «Союз Українок Америки» передав ліки для Житомирського військового госпіталю. ФОТО

«Союз Українок Америки» передав ліки для Житомирського військового госпіталю. ФОТО

184

 Закордонні благодійники продовжують підтримувати родини загиблих учасників АТО на Житомирщині, а також бійців на передовій і тих, хто перебуває на лікуванні у госпіталі.

Зокрема, днями до Житомирського війського госпіталю від 137 відділу «Союзу Українок Америки» (Нью-Джерсі) та  президента  відділу  Валентини Табаки надійшло лікарських препаратів на суму понад 13 тисяч гривень.

«Усі потреби ми попередньо узгодили із волонтером госпіталю Світланою Іщук, – розповідає керівник Житомирської міської організації ВГО «Союз Українок» Олена Власенко. – Визначили перелік медикаментів, які наразі особливо потрібні у лікуванні військовослужбовців, а також придбали Cito-тести для лабораторії.

Таку допомогу від 137 відділу «СУА» госпіталь отримує вперше, але до цього рік вони вже опікуються родинами загиблих захисників у Житомирській області: передають їм подарунки, одяг, взуття, підтримують фінансово.

Валентина Табака під час візиту до Житомира особисто навідалася попередньо у госпіталь, аби визначити подальші напрямки надання допомоги, поспілкувалася з волонтерами і працівниками. Наразі ми обговорюємо зі співробітниками госпіталю подальшу співпрацю і вже маємо плани щодо оснащення лабораторії новими апаратами для перевірки крові та мікроскопами».

Відзначимо, що також подарунки і вітання з нагоди свята весни від 137 відділу «Союзу Українок Америки» Олена Власенко разом із волонтером фонду «Народна поміч» Олександром Таргонським днями передали дружинам і донечкам загиблих учасників АТО в області.

Юлія ДЕМУСЬ 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here