Home Місто Спецпідрозділи УМВС Житомирщини проводять навчання

Спецпідрозділи УМВС Житомирщини проводять навчання

150

УМВС Житомирщини спростовує інформацію про екстрену підготовку до передислокації працівників органів внутрішніх справ області у  Київ, зокрема спецпідрозділів «Беркуту» та «Грифону».

За повідомленням прес-служби УМВС Житомирщини, на території області проводяться планові тактико-спеціальні заняття у системі службової підготовки по забезпеченню охорони громадського порядку, зокрема злагоджених дій працівників міліції в екстремальних умовах. Такі заняття передбачені навчальними планами, відповідними нормативними документами МВС України, є систематичними і мають на меті якісну підготовку до забезпечення правопорядку, у тому числі і під час проведення заходів у рамках фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Водночас охорона громадського порядку на території  Житомира та області цілодобово забезпечується у відповідності до плану розстановки сил і засобів органів внутрішніх справ області у системі єдиної дислокації пішими та автопатрулями нарядів батальйону патрульно-постової служби, роти міліції особливого призначення «Беркут», управлінь Державтоінспекції та Державної служби охорони УМВС.

Жодного іншого підгрунття зазначені події не мають.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here