Home Місто Студенти агроуніверситету влаштували прибирання парку за мостом. ФОТО

Студенти агроуніверситету влаштували прибирання парку за мостом. ФОТО

147

З самого ранку 19 квітня більше  трьохсот студентів  факультету лісового господарства, агрономічного факультету, факультетів екології і права, економіки та менеджменту, обліку та фінансів, інженерії та енергетики  Житомирського національного агроекологічного університету вийшли на прибирання.

У рукавичках та з мішками для сміття вони взялися наводити лад у зелених насадженнях за пішохідним мостом у парку ім.Ю.Гагаріна – охопили південно-західний напрямок лісопарку та схили біля річки. Саме тут з весни і до осені полюбляють відпочивати компаніями житомиряни, а от прибирати за собою люди не поспішають.

Багато використаного одноразового посуду і пляшки від спиртного лежать буквально купами. Дещо залишилося від відпочивальників ще з минулого року і поросло травою.

Викладачі, які супроводжували студентів, розповідають, що прибирання на цій ділянці проводиться щорічно під час різних акцій. Зокрема, три роки тому тут працював і факультет лісового господарства і тоді сміття було ще більше.

Можливо, житомиряни все-таки навчилися більш культурно відпочивати на природі або ж ще покажуть себе під час травневих свят.

Зібрані мішки зі сміттям студенти вантажать на автомобіль, який на їхнє прохання надали з міськради.

Юлія ДЕМУСЬ

Більше фото в альбомі Першого житомирського у соцмережі

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here