Home Місто Студенти гратимуть у квест, щоб дізнаватися про репродуктивне здоров’я жінок та чоловіків

Студенти гратимуть у квест, щоб дізнаватися про репродуктивне здоров’я жінок та чоловіків

94

Студенти житомирських університетів та коледжів, а також їхні колеги з районних центрів протягом трьох днів дізнаватимуться про репродуктивне здоров’я жінок та чоловіків, виконуючи завдання незвичного квесту  під назвою «Майбутнє варто планувати».

Першими на собі завдання та маршрути випробували студенти ЖДУ ім.І.Франка  20 травня у парку Гагаріна. Зокрема, шість команд-учасниць стартували майже одночасно і повинні були якомога швидше побувати на п’яти зупинках квесту, виконати умови гри, відповісти на запитання чи заповнити схеми.

Варто відзначити, що такий спосіб просвітницької роботи серед молоді є не лише ефективним, але й цікавим для студентів. Перш за все, на природі й в умовах конкуренції  у них є можливість проявити власні знання про будову жіночих та статевих органів, види контрацептивів та їх застосування, можливості уникнення небажаної вагітності і загалом дізнатися основи планування власної родини.

В результаті кращі результати по часу та виконанню завдань продемонстрували три команди – їм від організаторів дісталися подарунки та дипломи. Решту учасників пригостили солодощами та у форматі своєрідного круглого столу разом з ними обговорили проблеми, з якими нині стикаються пари на шляху до створення сімї чи у своєму статевому житті.

Експертка ЖОМГО «Паритет» Світлана Євченко під час вітального слова наголосила, що стовідсоткові знання у цій темі під час квесту звичайно не показала жодна команда,  але кращі з кращих отримали спеціальні призи. Натомість даний захід стане поштовхом для всіх учасників все-таки задуматися про своє репродуктивне здоров’я і поглибити свої знання у цій сфері.

Голова Ради ЖОМГО «Паритет» Наталія Тарасенко озвучила статистику, згідно з якою в нашій країні на 1000 народжень дітей припадає 300 абортів, які жінки роблять з різних причин. Часом, це через проблеми зі здоров’ям матері чи дитини, але частіше через те, що молодь не готова взяти на себе батьківські обов’язки.

Квест «Майбутнє варто планувати» в рамках Всеукраїнського тижня планування сім’ї.  також проходитиме сьогодні з 14.00 у парку Гагаріна для студентів місцевих та районних коледжів, а 22 травня – у Коростені. Заходи реалізує Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет» за організаційної та фінансової підтримки Програми «Здоров’я жінок України».

Юлія ДЕМУСЬ

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here