Home Місто Суд скасував ще один спецдозвіл на користування надрами на ділянці в...

Суд скасував ще один спецдозвіл на користування надрами на ділянці в Овруцькому районі

194

Позов прокуратури області щодо визнання протиправним та скасування  спеціального дозволу на користування надрами площею понад 1,5тис га, що на ділянці «Зимухінська» в Овруцькому районі, Житомирським окружним адміністративним судом задоволено у повному обсязі.

Відтак, рішенням суду скасовано спеціальний дозвіл, виданий Державною службою геології та надр України товариству з обмеженою відповідальністю «Амбер Холдинг» для геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки родовища бурштину. 

Йдеться про те, що у 2016 році Держгеонадрами протиправно видано ТОВ «Амбер Холдинг» спеціальний дозвіл для геологічного вивчення та дослідно-промислової розробки родовища бурштину – ділянки «Зимухінська», площею понад 1,5 тис га, що поблизу с. Сирниця Овруцького району.
Зокрема, дозвіл надано з порушенням вимог Цивільного кодексу України та інших нормативно-правових актів. Крім цього, встановлено й інші порушення вимог чинного законодавства, вчинені з метою уникнення процедури аукціону.
До відома: усього у 2017 році прокуратурою Житомирської області в інтересах держави та Житомирської обласної ради заявлено 6 аналогічних позовів про скасування незаконних дозволів на здійснення геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки ділянок надр бурштину площею понад 18 тис га, що розташовані у північних районах області. На даний час вже задоволено 5 позовів на загальну площу понад 16 тис га. 
Прес-служба прокуратури Житомирської області 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here