Головна Місто Талановиті діти з Житомирщини не поїдуть в ”Артек”

Талановиті діти з Житомирщини не поїдуть в \”Артек\”

112
0

 

Для того, щоб оздоровчі заклади області збереглися, вони мають бути заповнені дітьми. Досвід таборів комунальної форми власності засвідчує: якщо табір працює в 3-4 зміни і завантаження його складає не менше 90% від планової потужності, такий табір має прибуток у сумі 200-300 тис. грн. На цьому наголосив заступник директора департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Антонюк.

Наше основне завдання – щоб у першу чергу працювали табори комунальної власності. В обласній власності перебувають три дитячі оздоровчі заклади. Це, перш за все, табір, що відкривається у цьому році на базі санаторію «Дениші». Тут планується оздоровити 400 дітей – по 100 за одну зміну. Табір «Орлятко», що відкрився минулого року, планує прийняти у кожну з 4-х змін по 150 дітей. І, нарешті, у спортивному оздоровчому закладі «Олімпієць» відпочинуть 240 дітей – по 60 за зміну.

На території області працюють табори, що перебувають у комунальній власності Бердичівської міської і районної рад, Андрушівської, Чуднівської, Любарської районних рад. Керівництво і власники цих таборів вже працюють над тим, щоб підготуватися завчасно до прийому дітей на оздоровлення і відпочинок, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Житомирщина – одна з двох областей України, де на оздоровлення дітей виділяються кошти сільських бюджетів. За словами Олександра Антонюка, це може бути всього 5-10 тис. грн. на оздоровлення 3-4 дітей, але в цілому по області у минулому році консолідовано сільськими бюджетами на оздоровлення було виділено близько 600 тис.грн.

Олександр Антонюк повідомив також, що, у зв’язку із подіями в Криму, нове керівництво міжнародного дитячого центру «Артеку» відмовилося від укладення договорів із Міністерством соціальної політики України на оздоровлення дітей. Відпочинок у цьому престижному таборі був нагородою для творчо обдарованих дітей, переможців різних конкурсів і олімпіад.

Що стосується табору «Молода гвардія», то туди вже поїхало 2 групи по 27 дітей. 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here