Home Місто Танковий взвод 30-ї бригади визнали кращим в оперативному командуванні ”Північ”

Танковий взвод 30-ї бригади визнали кращим в оперативному командуванні \”Північ\”

219

 Конкурс на кращий танковий взвод оперативного командування «Північ» стартував 10 липня на базі 1-ї окремої танкової бригади. Відкрив захід заступник командувача військ оперативного командування "Північ" з бойової підготовки полковник Сергій Літвінов. Він зазначив, що метою заходу є не тільки підвищення зацікавленості особового складу у поглибленні свого професійного рівня, а у виробленні твердих практичних навичок в оволодінні озброєнням і військовою технікою та організацією бою з урахуванням стандартів НАТО.

Участь у змаганнях брали три кращі танкові взводи від 30 окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада, 72 ОМБР та 1 окрема гвардійська танкова бригада. Конкурс проводився за предметами: вогнева, тактична, фізична підготовка та водіння і передбачав випробування у номінаціях: спортивна, професійна, злагодження дій підрозділу. Зокрема у спортивній номінації військовослужбовці демонстрували витривалість в бігу та майстерність у веденні влучного вогню з автомата по нерухомій цілі з різних положень. Професійна ж передбачала навченість та майстерність у діях при озброєнні та військовій техніці, влучне ведення вогню по різних цілях у стислий термін. Уміння та навички управляти підрозділом та вогнем в ході ведення наступального бою оцінювалися журі в номінації "Злагодження підрозділу".

Протягом чотирьох днів на загальновійськовому полігоні військовослужбовці вправно показували навички зі стрільби з місця по цілях, що з’являються, зі зміною вогневої позиції зі штатної стрілецької зброї, демонстрували швидкісну стрільбу з пістолета з різних положень, результативно відпрацювали снайперську стрільбу з танків та водіння бойових машин на точність – учасники долали перешкоди з максимально можливою швидкістю та точністю водіння. Серйозним випробуванням для танкістів стали завдання "Дії танкового взводу в наступі" та "Танкова карусель", результати яких і вирішили долю команд та їх місця на п’єдесталі.

Підсумки конкурсу підбили 13 липня. За кількістю набраних балів кращим став танковий взвод 30-ї окремої механізованої бригади. Друге місце посіли танкісти з 1-ї отбр. Відповідно третю сходинку зайняли військовослужбовці з 72-ї бригади. Крім того, за старанність та самовіддачу в індивідуальних номінаціях грамоти отримали окремі військовослужбовці.

Привітав команди та вручив грамоти і кубки заступник командувача військ оперативного командування "Північ" з бойової підготовки полковник Сергій Літвінов. Він зазначив, що конкурс проходив прозоро і команда-переможець по праву зайняла почесне перше місце. Разом із тим танкісти інших взводів також показали гідні результати, старанно та цілеспрямовано прагли перемоги. Полковник Літвінов, а також члени журі побажали гідно представити оперативне командування на наступному етапі. Адже подальшим випробуванням для взводу-переможця стане участь в аналогічному конкурсі на рівні Сухопутних військ Збройних Сил України.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here