Home Місто ТОП найбагатших і найбідніших депутатів Житомирської міськради

ТОП найбагатших і найбідніших депутатів Житомирської міськради

247

Депутат Житомирської міської ради Петро Рудь – депутат від Блоку Петра Порошенка, генеральний директор ПАТ "Житомирський маслозавод" заробив у 2016 році  майже 16 млн грн. Дві третіх від суми доходу — це роялті (кошти сплачені за використання зареєстрованим знаком на товари і послуги чи торговельною маркою) від підприємства.

Поступаючись у доходах аж на 12 мільйонів, друге місце займає Олександр Ракович – депутат від “Радикальної партії”. Дохід гендиректора ТОВ ТК “Полісся – Продукт” склав майже 4 млн грн із 5 млн грн сукупного сімейного доходу. Левову частку  доходів  Олександр Ракович отримав завдяки дивідендам (3 млн грн) від мережі фірмових магазинів “Полісся – Продукт”, яких лише у місті Житомирі розміщено 48:

Варто зауважити, що депутат Ракович виконує обов’язки секретаря постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Заступник голови фракції Об’єднання “Самопоміч” Олександр Рибак посів у рейтингу третє місце. Сукупний дохід його родини склав майже 3 млн грн, з яких 49,4% – дохід від підприємницької діяльності дружини депутата. Олександр Рибак займається різноманітною підприємницькою діяльністю: від виробництва дерев’яних будівельних конструкцій до оптової та роздрібної торгівлі.

 Костянтин Єремейчук – депутат від Блоку Петра Порошенка “Солідарність” займає четверте місце за рівнем доходу 2016 року.  Єремейчук є кінцевим бенефіціарним власником ТОВ “Нова-Технологія” (у партнерстві із трьома іншими особами із статутним капіталом у 100 грн), ТОВ"Фортеця-К" (у партнерстві із Цимбалюком І.П. із статутним капіталом у 2 млн грн), що й дозволило депутату заробити майже 2 млн грн із 2,8 мільйонів грн сукупного сімейного доходу.

Обидва підприємства активно беруть участь у електронній системі публічних закупівель ProZorro, однак не досить ефективно – більшість тендерних пропозицій були відхилені. [Інформація за статистичними даними ProZorro].

Останнє місце у рейтингу ТОП-5 серед депутатів ЖМР із найбільшим доходом посіла депутатка ВО “Батьківщина” Тетяна  Онопрієнко, яка задекларувала майже 2,5 мільйони грн. сукупного сімейного доходу, половину якого заробив її чоловік. Депутатка є управителем ПАТ “Житомирський комбінат силікатних виробів”, який і є її основним місцем роботи.

Петро Рудь – найзаможніший депутат Житомирської міської ради, статки якого становлять майже 94 млн грн, згідно із декларацією за 2016 рік. Основна сума знаходиться на банківських рахунках, також депутат має у користуванні 300 тис. євро та півмільйона доларів США.

Другу позицію за обсягом статків займає Людмила Кропивницька, депутатка від ВО “Батьківщина”, яка працює на посаді директора-розпорядника у ТОВ  “Люцина”. Задекларувала Людмила Кропивницька статків на загальну суму майже 22 млн грн, з яких основні кошти зберігаються в іноземній валюті – доларах США. Трішки більше 1 млн грн Кропивницька позичила третім особам.

Третю позицію у рейтингу найбільших статків, що складають майже 14 млн грн займає представник “Радикальної партії Олега Ляшка” у Житомирській міській раді – Олександр Ракович. Депутат зберігає свої кошти переважно на банківських рахунках у національній (більше 850 тисяч грн) та іноземній валюті (150 тисяч доларів США).

Ще одна депутатка від “Батьківщини” Тетяна Онопрієнко задекларувала статки у сумі майже 7 млн грн, з яких більшість розміщена  на банківських рахунках: 200 тисяч грн, 189 тисяч доларів США та 60 тисяч євро.

І замикає ТОП-5 Костянтин Єремейчук – депутат від БПП, який має статки на загальну суму більше 2 млн грн.  Він фігурує у рейтингу топ-найбільших доходів у 2016 році.


 
Михайло Боровський – депутат від ВО "Свободи" та приватний підприємець, який задекларував повний нуль доходів, але при цьому сплатив податки і не має податкової заборгованості.

Ірина Ярмоленко у своїй декларації вказала, що її сукупний сімейний дохід за 2016 рік складає 29 200 грн, з яких зарплата – 113 грн, решта – страхові виплати, пов’язані із відпусткою у зв’язку з вагітністю та пологами.

 Василь Шевченко – депутат від ВО “Батьківщина”, будучи керівником СП “Балтимор”, виплачує мінімальну заробітну плату навіть самому собі: сума за 2016 рік складає 18 100 грн, тобто місячний розмір становить – 1508 грн, при тому підприємство перед державою податкової заборгованості не має. Сукупний сімейний дохід родини Шевченко складає майже 49 тисяч грн на чотирьох осіб.  

За матеріалами Громадського руху ЧЕСНО

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here