Home Місто ”Традиції, які існують на Житомирщині у сфері спорту, будуть зберігатися”, – Бубка....

\”Традиції, які існують на Житомирщині у сфері спорту, будуть зберігатися\”, – Бубка. ФОТО

200

Сьогодні, 26 жовтня, у Житомирі Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка із заступником голови облдержадміністрації Ярославом Лагутою та головою Житомирського обласного відділення НОК України Олександром Оніщуком урочисто відкрили Галерею спортивної слави Житомирщини.

Галерея розташована у Житомирському державному університеті імені Івана Франка (факультет фізичного виховання і спорту). У ній зібрані кубки, медалі, дипломи спортсменів Житомирщини, одяг видатних спортсменів, фотографії і вирізки з газет, особисті записи та ін., що розповідає про розвиток фізичної культури і спорту в Житомирській області.

«Ми повинні разом зберігати нашу історію, пам’ятати героїв, які дуже багато зробили і роблять для того, щоб прославити нашу державу. Я впевнений, що славетні традиції, які існують на Житомирщині у сфері спорту, будуть зберігатися та примножуватися. Коли знаєш історію, лише тоді буде майбутнє. Я дуже вдячний всім, хто доклав зусиль до створення цієї Галереї. Ви зробили дійсно велику справу», – зазначив Сергій Бубка.

Більше фото в альбомі Першого житомирського в соцмережі

 


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here