Home Місто Анархісти Житомира здаватимуть кров

Анархісти Житомира здаватимуть кров

122
Соціальна донорська акція під назвою “Ми однієї крові!”, яку організовує анархічний рух “Chaotic Good” відбудеться у Житомирі, 22 червня.
 
В рамках заходу активісти руху із іншими небайдужими планують відвідати Житомирський обласний центр крові, де учасники дійства зможуть стати донорами.
 
"Благодійні ініціативи, мабуть, ніколи не втратять актуальності в цьому світі, — розповідає представник руху. — І своєю маленькою позитивною дією ми вирішили долучитися до глобального гуманістичного процесу. Тим паче, що більшість із тих, хто зголосилися на акцію, подібного досвіду взагалі не мають. Думаю, це чудова нагода відкрити в собі нове й зробити щось корисне для суспільства. Вже постфактум ми дізналися, що 14 червня відмічається міжнародний день Донора крові. Наскільки нам відомо, цього року Житомир дана подія якось оминула. Отож, будемо наздоганяти згаяне. Приєднуйтесь!"
 
Акція почнеться о 10.00. Для максимальної ефективності і швидкоплинності процесу рекомендовано підходити відразу до реєстратури.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here