Home Місто Три громади Житомирщини отримають по 5-10 тисяч євро на енергоефективні заходи

Три громади Житомирщини отримають по 5-10 тисяч євро на енергоефективні заходи

265

Новоград-Волинська ОТГ, місто Малин та Баранівська ОТГ отримають гранти у сфері енергоефективності.

Вони стали переможцями конкурсу на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель, в тому числі муніципальних лікарень міст та об’єднаних територіальних громад.

Серед 242 заявників було обрано 22 переможці, з них – 3 громади у Житомирській області.

Новоград-Волинська міська об’єднана територіальна громада хочуть провести енергетичні аудити та розробити енергетичні сертифікати для Амбулаторії загальної практики-сімейної медицини № 1, Амбулаторії загальної практики-сімейної медицини № 2, Амбулаторії загальної практики-сімейної медицини № 3, Кабінету надання медичної допомоги, Краєзнавчого музею Новоград-Волинської міської ОТГ.

Малин буде реалізовувати проєкт «Енергетичний аудит та розробка енергетичних сертифікатів для установ та будівель управління освіти, молоді, спорту та національно патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради».

Баранівська міська об’єднана територіальна громада розроблятиме комплекс енергоефективних заходів у комунальних будівлях у рамках реалізації Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату Баранівської міської об’єднаної територіальної громади.

За умовами конкурсу, переможці отримають співфінансування на послуги з підвищення енергетичної ефективності та здатності муніципалітетів керувати енергією. Суми грантів – від 5 до 10 тис євро.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here