Головна Місто Троє військових 95-аеромобільної отримали ордена «За мужність» посмертно

Троє військових 95-аеромобільної отримали ордена «За мужність» посмертно

117
0

У 95-ій Житомирській окремій аеромобільній бригаді нагородили військовослужбовців, що захищали незалежність України на сході держави.

Відповідно до Указу Президента України №543 від 20 червня 2014 року «Про нагородження військовослужбовців за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу» орденом «За мужність» ІІІ ступеня було нагороджено:

ЗАБРОЦЬКОГО Вадима Йосиповича (посмертно) – майора

ЯРОШЕНКА Сергія Григоровича (посмертно) – сержанта

КОВАЛЬЧУКА Олександра Володимировича (посмертно) – солдата

ДМІТРІЄВА Віктора Володимировича – старшину

ХОМЕНКА Павла Миколайовича – старшого сержанта

МУЛИКА Андрія Олеговича – старшого солдата.

Перший командир 95-ї окремої аеромобільної бригади, голова Союзу десантників Житомирської області, учасник бойових дій в Афганістані Віктор Чабаненко висловив щире співчуття сім’ям загиблих, побажав пораненим швидшого одужання, а воїнам-десантникам – терпіння і волі у цій нелегкій боротьбі. Війну розв’язав ворог, який веде вогонь з-за спин цивільного населення, тому кожен солдат має прораховувати наслідки кожного пострілу: хто буде збитий – ворог чи мирне населення. 

 


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here