Home Місто Цеглу з Андріївського продають в інтернеті по 1500 грн за штуку –...

Цеглу з Андріївського продають в інтернеті по 1500 грн за штуку – джерело

261
В інтернеті з’явилися оголошення про продаж цегли з Андріївського узвозу. За словами експертів, справжню цінність цегла зі столичного Монмартра матиме років через 100. Як пише газета Сегодня, за одну цеглину з Андріївського просять 1000-1500 гривень.
 
"Продам за розумну ціну старовинні цеглини з клеймом. Є з Андріївського узвозу, з Київської фортеці. Ціна 1000 гривень", – йдеться в оголошенні на одному із сайтів. Продавці запевняють, що вони старовинні. "Це не свіжак, не бійтеся. Кілька років тому на узвозі згорів дерев’яний будинок, обкладений раритетною цеглою. Родичі ще тоді звідти принесли, валялася на дачі, про всяк випадок. Клеймо є, але розібрати, що там написано, складно. На одних цеглинах із Київської фортеці, знайдених після руйнування, можна розібрати прізвище Лунєв", – сказала газеті продавець Тетяна про цеглини з Андріївського, повідомляє Корреспондент. net.
 
Автор іншого оголошення не захотів розповідати про походження цеглин.
 
"Так, з Андріївського. Подробиці при зустрічі, ціна – 1500 гривень, але можемо поторгуватися. До речі, найближчим часом ще, можливо, у мене з’явиться бруківка", – сказав газеті продавець Андрій.
 
Видання зазначає, що торгівля законна, але експерти кажуть, що особливої ??цінності ці цеглини не мають.
 
"Більш як 100 гривень така цегла не може коштувати. Найстарішій київській цеглі 150 років. Більше можуть дати тільки затяті збирачі, в чиїх колекціях не вистачає якогось примірника. Істинну цінність цегли оцінять лише нащадки років через 100", – говорить київський колекціонер. Він запевняє, що любителів цеглин в Києві від сили 20 осіб.
 
На тих же сайтах оголошень кияни дійсно пропонують досить рідкісні речі. Наприклад, старовинна карта Києва 1918 року авторства Максимова коштує 2900 гривень. Ще одна киянка продає телеграму від Сталіна, надіслану в 1944 році: "Це 100% оригінал. Є вирізка з газети Правда, яка підтверджує, що ця телеграма дійсно була надіслана", – розповіла газеті столична колекціонерка. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here